Pa fitues miqësorja, Portugali-Kroaci (video)

Portugalia dhe Kroacia kanë luajtur barazim 1:1 në ndeshje miqësore.

Marketing

Finalistët e Kupës së Botës, kanë marrë një barazim në udhëtim te Portugalia.

Ivan Perisic me një gol të bukur i dhuroi epërsinë Kroacisë në minutën e 18’.

Portugalia arriti të barazonte rezultatin, kur Pepe shënoi për 1:1 në minutën e 32’.

Marketing