Pa fitues ndeshja mes Sllovenisë dhe Serbisë

Në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve e cila u luajt në ”Allianz Arena”, shënoi fitore ndaj Serbisë, me rezultat minimal 1-0.

Marketing

Zan Karnicnik i dha epërsinë Sllovenisë në minutën e 69-të.

Një pikë Serbisë ia siguroi Luka Jovic, me një gol të shënuar në 90+5.

Marketing