Pamjet apokaliptike, njerzit në kërkim të kufomave (VIDEO)

Në pëmjet e mëposhtme paraqiten detaje nga tragjedia e përmasave te jashtëzakonshme që goditi një zonë të Athinës gjatë natës së kaluar ku humben jetën më shumë se 60 përsona të shkrumbuar nga flkët dhe u plagosen më shumë se 150 të tjerë.

Marketing

Njerëzit kërkojnë për viktimat e këtij zjarri të tmershëm që mori dhjetra jetë njerëzish.

Pamjet….

Aftermath of Greece wildfire in seaside resort of Mati

The aftermath of the wildfire that ripped through the Greek seaside resort of Mati, 40 kilometres (25 miles) northeast of Athens.

Publiée par AFP News Agency sur Mardi 24 juillet 2018