Ballina Lajme Maqedoni Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Gjatë paradites moti do jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, ndërsa gjatë pasdites pritet të ketë destabilizim të motit dhe të shfaqen reshje lokale të shiut.

Marketing

Gjithsesi temperaturat vazhdojnë të jenë të larta, dhe sillen nga 30 deri në 38 gradë celsisus.

Exit mobile version