Ballina Showbiz Pas arrestimit në Zvicër, Soni Malaj dhe Don Phenom bëjnë paralajmërimin e...

Pas arrestimit në Zvicër, Soni Malaj dhe Don Phenom bëjnë paralajmërimin e fortë

Tre ditë më parë Gazeta Insajderi raportoi eskluzivisht se si këngëtarë të estradës u arrestuan nga Policia Zvicerane me 13 prill në njërën prej diskoteva më të njohur atje, ku ishte paraparë të mbahej një “Bajram Party”, e ku zakonisht performojnë shqiptarët.

Marketing

Këngëtarët që u arrestuan ishih: Sinan Vllasaliu, Soni Malaj, Don Phenom, Eugena Aliu. Ata janë mbajtur për 48 orë nga policia zvicerane.

Mirëpo duket se Soni dhe Don Phenom nuk e kanë lënë me kaq, pasi nëpērmjet një fotoje në rrjete sociale, ata kanë zbuluar se do të rikthehen në këtë shtet.

 

Exit mobile version