Pas dy muajsh vjen dokumentari i shumëpritur i Rihannës

Drejtori Peter Berg, ka zbuluar se dokumentari i shumëpritur i Rihannës mund të jetë në kinema për dy muaj.

Marketing

NME’ së pari raportoi planet për dokumentarin në vitin 2015, duket se përshkrimi origjinal i filmit si një “vështrim pa filtër në jetën e këngëtarit” mbetet e vërtetë, shkruan lajmi net.

Regjisori Lone Survivor foli për Slash Film: “Unë mendoj se ajo është një femër e re e jashtëzakonshme dhe kjo është vërtetë një profil shumë i plotë i asaj që shkon për ta bërë këtë talent. Etika e punës, talenti, fati, ngutja, vizioni. Ajo është një femër me të vërtetë interesante dhe filmi do të jetë gati për një muaj e gjysmë, dy muaj do të jemi në gjendje të fillojmë të tregojmë. ”

Berg i dha Rihannës rolin e saj të parë të rëndësishëm në filmin e tij të aksionit “Battleship” të vitit 2012. Lajmi vjen ditë pasi u shfaqën thashetheme se Rihanna po xhiron një film me Donald Glovernd.

Ndërkohë, kohët e fundit është pohuar se Rihanna mund të punojë në dy albume të reja për të ndjekur albumin e tetë. Dhe ato mund të lëshohen vetëm para fundit të vitit 2018.

Marketing