Pas lindjes së vajzës, Emina tregon ‘mini problemin’ me fytyrën

Modelaj e njohur Emina Cunmulaj para disa javësh solli në jetë vajzën e saj të dytë Mia Soraya.

Marketing

Ashti si me Ellen, Emina ndan shpesh foto me të voglën e saj. Por ndër të tjera ajo ka treguar një problem në fytyrën e saj që i ndodh pas lindjes së vajzave.

Në fund të shtatzënisë dhe gjatë kohës së ushqyerjes me gji Emina ka pasur probleme me puçrrat në fytyrë derisa i është dashur të marrë antibiotikë për t’u pastruar.

Pavarësisht puçrrave të kuqe Emina duket mjaft simpatike.

 

Marketing