Pas lindjes, Xhensila Myrtezaj shfaqet tejet në formë

Kanë kaluar pak ditë prej se këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është bërë nënë.

Ajo dhe aktori, Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë të cilët e pagëzuan vajzën me emrin, Ajka

Marketing

Xhensila ndau një imazh me ndjekësit e cila shfaqet në top-formë edhe pse kanë kaluar pak ditë nga lindja.

E fundit këngë e lansuar nga ajo është “Çika çika”, në bashkëpunim me Ardian Bujupin që tashmë numëron mbi 40 milionë klikime.

Marketing