Pas një pauze të gjatë, Leonora Jakupi rikthehet me diçka të re

Leonora Jakupi po vjen me projekt të ri muzikor.

Pas një pauze dy vjeçare, këngëtarja Leonora Jakupi ka vendosur që të rikthehet me këngë të re.

Marketing

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Në foton e postuar ajo i ka zbuluar bashkëpunëtorët ndërsa nuk ka treguar se kur saktësisht do të publikohet kënga dhe se çfarë përmbajtje ka.

“Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit i këngëtares së mirënjohur Leonora Jakupi