Pas propozimit që i bëri Elitës, Gjiko: Kur e don, s’ke çfarë pret!

Gjiko dhe Elita Rusi janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë.

Marketing

Reperi ka qenë së fundi i ftuar në emisionin “Mirage”, ku foli për profesion dhe jetën private, shkruan lajmi.net.

E kur jemi tek jeta private, Gjiko me rastin e ditëlindjes së Elitës i propozoi asaj fejesë, ndërsa moderatorja i tha “PO”, atij.

I pyetur se si erdhi deri tek propozimi pikërisht në ditëlindjen e të dashurës së tij, Gjiko flet me shumë dashuri për të.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm nga minuta 3:13 dhe mësoni se çfarë thotë reperi.

Marketing