Pas takimit trepalësh Kurti- Vuçiq në Ohër, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

Pas njoftimit se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashtë ishte i dërguari special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Marketing

Ai u takua me liderin e BDI-së, Ali Ahmetin dhe Мinistrin e Jashtëm, Bujar Osmanin.

Escobar takon shkurt Ali Ahmetin pas përfundimit të

Marketing