Perez e ka një lajm të madh për tifozët e Realit

Reali është gati për të thyer rekorde tjera.

Marketing

Florentino Perez iu jep shpresë të madhe tifozëve të Real Madridit.

Sipas numrit një të klubit, Reali është gati për të thyer rekorde tjera, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai beson plotësisht në skuadrën që posedon Julen Lopetegui.

“Historia e klubit tonë meriton që këtu të jenë futbollistët më të mirë të planetit”, deklaroi Perez.

“Nuk kemi nevojë të sforcohemi sepse kemi aktualisht futbollistët më të mirë dhe për më tepër kemi një sistem grupmoshash të përkryer që furnizon ekipin e parë me talente”.

“Mendoj se kemi përbërjen e duhur të lojtarëve për të synuar sërish historinë”, shtoi ai.

Marketing