“Përjetësisht” Luiz Ejlli sjell këngën e re (VIDEO)

Luiz Ejlli ka lansuar këngën e tij të re.

Nisur nga teksti ky është një tjetër dedikim për Kiarën dhe se si çifti gjetën dashurinë në kushte krejtësisht të pazakonta.

Kënga e re me titull “Përjetësisht” është publikuar vetëm në versionin audio e shoqëruar me titrat e tekstit.

Ndiqni të plotë më poshtë. https://youtu.be/waect_gvUbs