Ballina Aktuale Pjanic kërkohet nga Real Madrid dhe Barcelona, ja çfarë ka bërë Juventus

Pjanic kërkohet nga Real Madrid dhe Barcelona, ja çfarë ka bërë Juventus

Miralem Pjanic pritet të nënshkruajë kontratë të re në Juventus.

Marketing

Miralem Pjanic nuk do të largohet nga Juventus.

Klubi kampion nga Serie A ka bërë gati kontratën e re për mesfushorin, pas interesimit për transferimin e tij nga Barcelona dhe Real Madrid.

Pjanic është një prej futbollistëve kryesorë te Juventus.

Andaj, e ardhmja e tij do të jetë në Torino.

Exit mobile version