Plaçkiten Pique dhe Shakira

Rezidenca e Gerard Pique dhe Shakira në Esplugues de Lloberagat është plaçkitur, dhe policia edhe nuk ka mundur t’i identifikojë kryesit e krimit.

Marketing

Ata mësohet të kenë vjedhur stoli dhe orë nga dyshja e famshme, të cilët nuk gjendeshin në shtëpi gjatë kohës kur kishte ndodhur krimi.

Përderisa Pique është i zënë me kombëtaren spanjolle në përgatitje për Kampionat Botëror, Shakira është aktualisht në turne në Gjermani.

Ndërkaq rastin te autoritetet e kishin lajmëruar prindërit e futbollistit të Barcelonës.

Marketing