Ballina Showbiz Plas keq në BBV, Egla ofendon Romeon, moderatori habit me gjestin e...

Plas keq në BBV, Egla ofendon Romeon, moderatori habit me gjestin e tij

Pak orë para spektaklit të sotëm, debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk paskan të ndalur. Teksa banorët po bëhen gati dhe disa prej tyre janë ende duke pastruar shtëpinë, Romeo dhe Egla lshfaqen duke debatuar me njëri-tjetrin, ku kjo e fundit nuk është kursyer aspak në ofendime ndaj aktorit, duke etiketuar me fjalë të tilla si: “Cic, llapush, pallapet”.

Nga ana tjetër Romeo me humor i është kthyer se saherë t’i përmendë këto fjalë do t’ja improvizojë, ndërsa shtoi se kjo është mënyra e vetme për të debatuar me të.

Marketing

Egla: Të plasi shpretka. Cic, llapush, pallapet

Romeo: Kthehu njëçik këtej (i tregon gjoksin me dorë). Ja saherë të më thuash cic, do të tregoj cicën. Pallapet s’di ç’të të tregoj vallahi te pallapeta. Kur të thuash pallapet do e mendoj njëherë. Këtë debat do bëj me ty do tregoj cicat. Çfarë të bëj, njeri i dëshpëruar.

Marketing
Exit mobile version