Policia italiane sekuestroi 700 kg marijuanë, në pranga dy shqiptarë

Mëngjesin e sotëm u sekuestruan 700 kg marijuanë në një mjet detar që drejtohej nga dy shqiptarë, në afërsi të lokalitetit Sant Andrea, në Otranto.

Marketing

Operacioni përfundoi në orët e para të mëngjesit nga policia shqiptare në bashkëpunim me policinë italiane.
Shqiptarët që drejtonin skafin janë shtetasit me iniciale D.G. (22 vjeç) dhe A.R. (30 vjeç), njofton Top Channel.
Vijojnë hetimet për kapjen e personave të tjerë të përfshirë në këtë tentativë trafiku

Marketing