Prime-i i BB VIP Albania sonte nis më ndryshe pas sulmit terrorist në Top Channel

Sonte prime-i i Big Brother VIP Albania nisi më ndryshe pas rastit të sulmit në Top Channel ku mbeti i vrarë roja i kësaj godine.

Marketing

Moderatorja Arbana Osmani e nisi me një fjalim mjaftë prekës dhe me shumë emocione.

Skena e spektaklit nisi e zbrazët dhe pa publik teksa lajmin tronditës jua kumtoj edhe banorëve të shtëpisë së famshme.

Banorët tani janë në pikëpyetje se a do të duan të vazhdojnë lojën ende pas këtij rasti.

Marketing