“Princess Diana” arrin 1 milion klikime në më pak se 24 orë

Ledri Vula dhe Lyrical Son ditën e djeshme kanë publikuar projektin e tyre të ri “Princess Diana”.

Marketing

Ky projekt është pëlqyer menjëherë nga publiku, duke dhënë kështu shumë komente dhe pëlqime.

Kurse, në më pak se 24 orë ky projekt ka arritur të dëgjohet më shumë se 1 milion herë.