Publikohen pesë nominimet e para për Topin e Artë

Kanë dalë pesë nominimet e para për çmimin e Topit të Artë për vitin 2018.

Marketing

Sergio Aguero, Alisson Becker, Gareth Bale, Karim Benzema dhe Edinson Cavani janë pesë nominimet e parë për Topin e Artë, shkruan Gazeta Express.
France Football do t’i publikojë 30 nominimet për këtë çmimi gjatë ditës së sotme.

Cristiano Ronaldo e fitoi Topin e Artë në vitin e kaluar.

Marketing