Publikohet një pjesë e këngës nga bashkëpunimi i radhës së Ylli Limanit

Pa diskutim Ylli Limani është njëri nga artistët me të dashur për publikun viteve të fundit.

Marketing

Çdo këngë nga Ylli është bërë një hit i vërtetë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari nuk e la të përfundoj sezonin e verës vetëm me aq, aj ka publikuar disa copa nga bashkëpunimi i tij.

E kënduar nga Ylli dhe një këngëtari i njohur në europ i quajtur Sidarta, do te jetë kënga radhës qe do i shoqëroj fansat e dyshes.

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2023/09/Snapinsta.app_video_378219306_6335879143189150_642972333692294565_n.mp4?_=1