Publikohet ‘Sekreti’ i Elgit Doda dhe Ardian Bujupit

Dy artistët e njohur, Elgit Doda dhe Ardian Bujupi kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

Marketing

“Sekret” titullohet bashkëpunimi i tyre, i cili është realizuar edhe me videoklip.

Dëgjojeni të plotë në linkun e mëposhtëm.

Marketing