Pushkë ajrore në kamionet, arrestohet shtetasi i Maqedonisë

Një shtetas i Maqedonisë është arrestuar në Prizren, pasi që tek i njëjti, gjatë kontrollit të automjetit- kamionit nga ana e oficerëve doganor është gjetur dhe konfiskuar një pushkë ajrore, te kalibrit 4.5 mm.

Marketing

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt. /KosovaPress/