Qytetari i revotuar: Kompania VIP po vjedh qytetarët! (FOTO)

Një qytetar strugan është ankuar ndaj kompanisë së telefonisë celulare VIP, duke thënë se ajo po vjedh në mënyrë skandaloze.  Vjedhje SKANDALOZE e kompanise Vip. Strugani paguan per 21 mb internet roaming,13000 den, kanë shkruar disa portale dhe reagime në rrjete sociale.

“Si ka mundesi per aq pak internet te shfrytezuar te pagohet ajo shume kolosale.
Se paku nuk duhet kompania ta lejoj qe klientet te paguajne shuma te tilla astronomike. Kte skandal nuk e arsyeton asgje perpos vjedhjes hapur qe ju behet qytetareve. Vip manipulatore…..”, ka shkruar qytetari që ka thënë se ka qenë viktimë e kësaj vjedhje, transmeton Pacensure.