Rama publikon videon e ndërtimit të avionit “Air Albania”

Kryeministri Edi Rama ka ndarë më ndjekësit e tij në Facebook një video, ku shihen punimet për ndërtimin e avionit “Air Albania”.

Marketing

Në video shihet një fabrikë dhe të gjitha etapat për ndërtimi ne avionit, që nga ndërtimi i strukturës e deri të lyerja e tij.

Mesa duket përgatitjeve për avionin e kompanisë ‘Air Albania’ po i vjen fundi.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë moment mbresëlënës të përgatitjeve të fundit të AIR ALBANIA, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama në postimin e tij.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/468407003642907/

Marketing