Rashel Kolaneci poston foto, por fansat i thonë fjalët e fundit

Pak ditë më parë velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka njoftuar fansat se i ishte vjedhur llogaria e Instagramit, por fatmirësisht e riktheu sërish në pronësi.

Marketing

Rashel Kolaneci pasi morri në dorë Instagramin ka përshëndetur fansat em një foto e cila mënjëherë ka ngjallur shume reagime.

Sërish ajo u sulmua për deformimin e ekzagjeruar të fotos. Në mesin e fansave që e komplimentuan nuk munguan dhe ata që e krahasuan dhe me një ‘kloun’. Për shumicën Rashela i qëndron larg së bukurës me buzë e te pasme të fryra.

Kjo nuk është hera e parë që Rashel akuzohet për fotoshop dhe këtë herë nuk ka shpëtuar as krahu i saj.