Real Madridi merr vendimin përfundimtar për Luka Modricin

Pas 12 vitesh, Real Madrid dhe Luka Modric siç duket do t’i ndajnë rrugët këtë verë që sipas raportimeve, ishte klubi ai që vendosi për fatin e Modricit.

Marketing

Sipas, “Relevo”, nuk ishte kroati ai që dëshironte largimin por ishte klubi, pavarësisht që pritej që bashkëpunimit mes futbollistit dhe Real Madridit t’i jepte fund Modric.