Ballina Aktuale Reperi i njohur: Në Serbi e kemi lëshu një shqiponje, në Rusi...

Reperi i njohur: Në Serbi e kemi lëshu një shqiponje, në Rusi dy shqiponja

Sonte u zhvillua ndeshja mes Zvicrës dhe Serbisë.
Kjo ndeshje ka bërë krenarë gjithë shqiptarët, kjo për faktin se dy futbollistët shqiptarë kanë bërë që të mundet Serbia në këtë lojë.

Bëhet fjalë për Xherdan Shaqirin dhe Granit Xhakën, të cilët kanë dhënë gola për Zvicrën, duke bërë që rezultati final të jetë 2:1 në favor të Zvicrës.

Marketing

Reagime të shumta ka pasur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, shumë prej tyre nga artistët tanë.

Reperi Getoar Selimi ka shkruar “Ne Serbi e kena lshu 1 Shqiponje e ne Rusi 2 Shqiponja”.

Exit mobile version