Ballina Showbiz Rita Ora publikon foto duke u relaksuar në vaskë

Rita Ora publikon foto duke u relaksuar në vaskë

Ditët e këngëtares Rita Ora janë shumë të ngarkuara.
Kjo pasi ajo është shumë aktive me koncerte dhe i del pak kohë për të pushuar.

Këngëtarja shqiptare me ndjekësit e saj ndanë momente nga më të ndryshmet prandaj janë të informuar gjithmonë rreth asaj çfarë Rita bën.

Marketing

Ajo së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet duke u relaksuar në vaskë derisa gjendet në Gjermani.

Exit mobile version