Ronaldo: E zhveshi fanellën sepse e dashura më thotë se jam hot

Cristiano Ronaldo ka pasur plot kauza për t’i festuar përgjatë viteve.

Marketing

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka zbuluar se shpesh zgjedh ta zhveshë fanellën sepse e dashura e tij, Georgina Rodtiguez, e vlerëson atë djalosh të zjarrtë.

Sulmuesi ikonë i Portugalisë njihet për shumë gjëra, me aftësitë e tij të pabesueshme për të shënuar gola mbase arma më mbresëlënëse në arsenalin e tij të shquar.

Cristiano njihet edhe për festimin e veçantë të golave, kërcimin me rrotullim në ajër, britmën “Siiii” dhe zhveshjen e fanellës.

I pyetur pse ndien nevojën për ta bërë atë, pesë herë fituesi i Topit të Artë ka thënë: “E dashura më thotë se jam hot”.

Ronaldo po ashtu ka shpjeguar se shumë njerëz e ngatërrojnë festimin e tij “Siiiii”.

“Njerëzit ende nuk e dinë si ta thonë atë. Nuk është ‘Suuu’. Është ‘Si’”, ka shpjeguar ai.