Ronaldo zhgënjehet me Unitedin, shkaku që nuk po e kërkojnë

Cristiano Ronaldo është zhgënjyer me ish klubin e tij Manchester United
Portugezi duket se është duke e dëshiruar largimin nga Los Blancos, por ka pritur që për gjendjen e tij të parët të reagojnë Manchester United.

Marketing

Por, “Djajtë e kuq” kanë dështuar në këtë garë dhe tani ai mund të largohet për ndonjë skuadër tjetër.

Sipas Don Balon, ylli i Real Madridit shkaktojë lajm bombë pas komenteve që bëri pas ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve ku sugjerojë që nuk do të jetë me Los Blancos për sezonin e ri.

Më vonë u raportua që ai nuk është i lutur derisa United nuk është duke e ofruar atë në Old Trafford, pasi që nuk mund t’i dhënë atij rrogë 50 milionë euro në vit.
Disa media kanë shkruar se Ronaldo mund të transferohet në Manchester City!

Marketing