Rrezikon Dua Lipa, e ekspozon gjoksin

Me në fund e bëri edhe Dua Lipa

Marketing

Këngëtarja e njohur kosovare ka pasur guxim që në postimin e saj të fundit të heq jelekët dhe të tregojë gjoksin e saj.

Deri me tani, Dua është paraqitur shumë më serioze si këngëtare dhe kjo është paraqitja e saj e parë në këtë formë, ku ajo e ekspozon  gjoksin e saj para kamerës.

Në një postim të fundit, ku Dua është në një veturë ajo kap gjoksin e saj në dorë kur në një foto tjetër nuk e mbulon atë fare.

Këngëtarja, është e vetmja shqiptare që ka arritur të fitojë Grammy dhe Brit Awards nga skena muzikore.

Ajo, pritet që të jetë edhe këtë verë në Prishtinë, ku do ta organizojë festivalin “Sunny Hill”  bashkë më babin e saj Dukagjin Lipën.