Rusi 2018: Ndeshjet që do të luhen sot

Pas spektaklit që kemi shijuar deri tani kupa e botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten të dhurojnë spektakël dhe gola.

Marketing

Sot do të luhen plot 3 ndeshje. Ato janë:

14:00 Portugali vs Marok

17:00 Uruguai vs Arabia Saudite

20:00 Iran vs Spanjë