Rusia 2018: Edhe Arilena Ara këndon përkrah Era Istrefit

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”.

Marketing

Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit “Live it up”, njofton Klan Kosova.
Por Era nuk është e vetmja shqiptare që do të këndojë në finalen e Kampionatit Botëror.

Atje do të jetë edhe Arilena Ara.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në porfilin e saj në Instagram.

Marketing