Ballina Showbiz Samanta sjell këngën e re “Dime”

Samanta sjell këngën e re “Dime”

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Marketing

Ajo kësaj radhe ka ardhur në bashkëpunim me Otilia, përcjell Klankosova.tv.

“Dime”, titullohet kënga e re, së cilës Samanta dhe Otilia ia kanë realizuar edhe videoklipin.

Exit mobile version