Sërish sulm – Shri Lanka goditet nga shpërthimi i tetë

Një shpërthim i tetë goditi kryeqytetin Colombo të Shri Lankës, pas shtatë sulmeve që lanë të vdekur 160 persona në hotele dhe kisha.

Marketing

Sulmi i tetë u raportua nga agjencia AFP duke cituar policinë e Shri Lankës.

Nuk ka asnjë detaj deri më tani lidhur me viktimat e këtij sulmi të tetë.