Ballina Showbiz “Seti më luksoz që kam parë ndonjëherë”, Sharon Stone kujton pas shumë...

“Seti më luksoz që kam parë ndonjëherë”, Sharon Stone kujton pas shumë vitesh rolin krah “Polatit”: Pagesa e majme

Sharon Stone, e njohur për rolet e saj ikonë në filma si Basic Instinct, së fundmi ka kaluar një sërë peripecish me shëndetin e saj. Aktorja tronditi fansat e saj me zbulimet rreth përvojës së saj të tmerrshme afër vdekjes. E njohur jo vetëm për talentin e saj, por edhe për aktivizmin e saj, Sharon Stone së fundmi zbuloi kalvarin me të cilin u përball, duke hedhur dritë mbi rrugëtimin e saj drejt mbijetesës. Zbulimi i saj i guximshëm nënvizon rëndësinë e vigjilencës në njohjen dhe adresimin e urgjencave mjekësore si gjakderdhja në tru.

Marketing

Por a dini se aktorja shumë e njohur ka aktruar në një nga serialet e preferuar të shqi[tarëve. “Lugina e uqërve” ka qenë seriali i cili në Turqi ka arritur rekorde duke boshatisur rrugët e qyteteve në orarin e transmetimit. Të njëjtin impakt ka patur edhe në vendin tonë .

 

Exit mobile version