“Shkaku” i tërmetit paska qenë kjo këngëtare shqiptare!

Tërmeti rreth 5.1 ballë i ditës së djeshme dhe më pas ato në magnitudë më të vogël shkaktuan mjaft panik në qytetin e Tiranës dhe në zonat e tjera ku u ndje.

Marketing

Megjithatë shumë nga personazhet e njohur kanë reaguar në mënyra të ndryshme ndaj këtij fenomeni që fatmirësisht nuk pati lëndime apo dëme të mëdha në njerëz.

Një prej tyre ishte edhe këngëtarja Enca Haxhia, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shkruan: “Kërkoj ndjesë! S’ishte tërmet, thjesht bona play një këngë që del tani afër”,-u shpreh këngëtarja duke lajmëruar kështu se së shpejti do të publikojë këngën e saj të re.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/shkaku-i-termetit-paska-qene-kjo-kengetare-shqiptare-555472/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Marketing