Ballina Aktuale Shkup, Autobisë përfshihet nga zjarri, njerëzit në panik dalin prej tij (VIDEO)

Shkup, Autobisë përfshihet nga zjarri, njerëzit në panik dalin prej tij (VIDEO)

Në bulevardin Aradhat partizane në Shkup është djegur një ajutobus dykatësh, transmeton Aktuale.mk

Marketing

Bëhet fjalë për autobusin numër 2 i cili lëviz në relacionin Autokomandë-Saraj.

Udhëtarët në panik kanë lëshuar autobusin duke zbritur nga ai në stacion në afërsi të qendrës tregtare Antiko në Karposh 4.

Sipas dëshmive të tyre në disa stacione autobusit i kkardhurë një erë e keqe dhe papritmas ka shpërthyer zjarri dh. Në mesin e tyre nuk ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë ekipet e zjarrfikësve dhe të policisë.

Marketing
Exit mobile version