Shpërthen gazi në një pikë karburanti në Shuto Orizarë të Shkupit (VIDEO)

Në orët e mbrëmjes së ditës së djeshme ka shpërthyer gazi në një pikë karburanti në lagjen e Shuto Orizares raporton SHENJA.

Marketing

Ne vendgjarje menjëherë kanë dalë ekipe të policisë dhe njësiteve zjarrfikëse, ndërsa për disa orë ka qenë e bllokuar.

Ndërkohë shkaqet e e shpërthimit të zjarrit ende nuk dihen.