Shyhrete Behluli fundjavën e kalon pranë këtyre personave

Shyhrete Behluli ditën e sotme ka lënë pas angazhimet në profesion.

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi në të cilën shfaqet pranë personave më të dashur për të, shkruan lajmi.net.

Marketing

Këngëtarja ditën e sotme po e kalon bashkë me djalin dhe nipin, ndërsa dukej në top-formë.

“Shetitje me Matinin”, ka shkruar Shyhretja mbi foto, në të cilën vjen me një stil më ndryshe nga ai që e shohim zakonisht.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është “E vetmja ti”, këngë kjo dedikuar nënës.