Shyhrete Behluli publikon këngën “Je e vetmja”

Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, ka publikuar këngën e saj të fundit.

Marketing

Kjo këngë quhet “Je e vetmja”, dhe brenda pak orëve të publikimit është pëlqyer shumë nga adhuruesit e këngëtares.