Shyhrete Behlulit i shkojnë mësit për vajzën, ky ishte reagimi i Engjit

Këngëtarja Shyhrete Behluli është emër shumë i dashur për publikun.

Marketing

Ajo bashkë me vajzën e saj, Engjëllushën ishin të ftuara së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Të dyja kanë rrëfyer shumë të pathëna nga jeta profesionale dhe ajo private, si dhe treguan se çfarë po planifikojnë për këtë periudhë.

Ndër të tjera, Shyhretja rrëfeu ngjarjen edhe se si disa gra i kishin kërkuar dorën e vajzës, ndësa Engji tregoi se a i ka marrë parasysh ato oferta.

Ndiqeni videon nga minuta 12:08 dhe mësoni se si kanë vepruar ato.

Marketing