Sot seanca e jashtëzakonshme e thirru nga opozita për “korrigjimin e kufijve”

Sot në Kuvendin e Kosovës do të mbahet seanca e jashtëzakonshme e thirrur nga partitë opozitare.

Marketing

Në ora 10:00 në Kuvendin e Kosovës sot do të mbahet seanca e jashtëzakonshme, shkruan lajmi.net.

Kjo seancë ka të bëjë me angazhimet e presidentit Hashim Thaçi në përfshirjen e “shkëmbimit të territoreve” apo “korrigjim të kufijve” në dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Kjo seancë e jashtëzakonshme është kërkuar nga opozita.

Marketing