Stoltenberg viziton sot Kosovën

Sot në Kosovë do të qëndroj Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens

Marketing

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani do ta presë në takim të parin e NATO-s, e njashtu edhe kryeministri Albin Kurti.

Osmani dhe Stoltenberg pas takimit parashihet që do të mbajnë konferencë për media.