Stresi dhe MRK publikojnë këngën e re “Nuk o veç gang” (Video)

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj – Stresi, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me MRK.

Marketing

“Nuk o veç gang” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është ritmike hip-hop.

Producent i këngës është Enes Qosa, gjersa melodia është punuar nga ENHANCER.

Ndërsa për pjesën e tekstit janë kujdesur vet dy rep-artistët, duke shkruar secili pjesën e tij.

Kënga është publikuar në YouTube edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Tiranë nga MAX Production.