Stresi publikon shifra marramendëse me para!

Stresi u përfol së fundmi për një lidhje dashurie të mundshme.

Marketing

Ai sot morri vëmendjen e ndjekësve me një Instastory,shkrua Kosovarja.

Reperi i njohur ka publikuar foto të disa shifrave marramendëse të parave dhe disa ora luksoze

Fansat kanë shpërndarë foton e tij duke komentuar mbi shifrën që mund të posedoj artisti.