Stuhia e fortë godet disa pjesë të Kosovës (Video)

Flasim tani për stuhinë e erës që në orët e pasdites goditi Prishtinën dhe disa pjesë të Kosovës.

Marketing

Në sheshin Zahir Pajaziti të kryeqytetit era i dëmtoi tendat që ishin vendosur aty.

Marketing