Tayna shfaqet ‘përvëluese’ në klipin e ri (Video)

Ndonëse nuk e ka paralajmëruar më herët, reperja nga Prizreni sot publikon këngën e re.

Marketing

Tayna siç duket kësaj radhe ka befasuar fansat pasi do të sjell projektin e ri për të cilin nuk ka dhënë detaje fare, shkruan lajmi net.

“18:00”, ka shkruar ajo teksa shfaq pamje të klipit ku duket e hatashme dhe me plot stil. Tayna ka bërë fuqishëm debutimin në tregun muzikor me vetëm dy projekte.
Madje kjo e fundit “Shqipe” është tërësisht e kopjuar nga artistja, Teyana Taylor, që nga fillimi i klipit e deri në fund.

Marketing