Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, shkaku i një borxhi

Një person ka raportuar se gjersa ishte duke biseduar me të dyshuarin mashkull rreth një borxhi, i njëjti ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij.

Marketing

Njësitë përkatëse në vendngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë, transmeton Indeksonline.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.